informacje z tematu: Michał Góźdź | propertynews.pl https://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Najemcy nie rezygnują z Kielc]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/najemcy-nie-rezygnuja-z-kielc,44518.html https://pliki.propertynews.pl/i/00/28/62/002862_r0_300.jpg Mon, 04 Apr 2016 08:04:00 +0200 <![CDATA[Dastan z nowym salonem w Kielcach]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/dastan-z-nowym-salonem-w-kielcach,34823.html Fri, 10 Apr 2015 13:27:00 +0200 <![CDATA[Martes Sport wchodzi do Kielc]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/martes-sport-wchodzi-do-kielc,25193.html Thu, 03 Apr 2014 16:02:00 +0200 <![CDATA[Nowy koncept Grupy Gastromall w Galerii Korona Kielce]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/nowy-koncept-grupy-gastromall-w-galerii-korona-kielce,25011.html Thu, 27 Mar 2014 15:57:00 +0200 <![CDATA[Korona Kielce ze ślubną ofertą]]> https://www.propertynews.pl/marketing/korona-kielce-ze-slubna-oferta,23900.html https://pliki.propertynews.pl/i/01/42/72/014272_r0_300.jpg Tue, 18 Feb 2014 15:16:00 +0200 <![CDATA[Rośnie odwiedzalność w Galerii Korona Kielce]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/rosnie-odwiedzalnosc-w-galerii-korona-kielce,23690.html Tue, 11 Feb 2014 14:10:00 +0200 <![CDATA[Galeria Korona Kielce zagra dla WOŚP]]> https://www.propertynews.pl/marketing/galeria-korona-kielce-zagra-dla-wosp,22663.html https://pliki.propertynews.pl/i/01/35/54/013554_r0_300.jpg Thu, 02 Jan 2014 12:27:00 +0200 <![CDATA[Szachownica wchodzi do Korony Kielce]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/szachownica-wchodzi-do-korony-kielce,20927.html Mon, 21 Oct 2013 17:26:00 +0200 <![CDATA[Giacomo Conti zagości w Koronie Kielce]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/giacomo-conti-zagosci-w-koronie-kielce,19991.html Wed, 18 Sep 2013 13:43:00 +0200 <![CDATA[Gokarty - nową atrakcją w Galerii Korona Kielce]]> https://www.propertynews.pl/marketing/gokarty-nowa-atrakcja-w-galerii-korona-kielce,17180.html Mon, 03 Jun 2013 14:32:00 +0200 <![CDATA[Finisz komercjalizacji Galerii Korona Kielce]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/finisz-komercjalizacji-galerii-korona-kielce,12463.html Wed, 17 Oct 2012 12:07:00 +0200 <![CDATA[Księgarnia Matras rusza w Galerii Korona Kielce]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/ksiegarnia-matras-rusza-w-galerii-korona-kielce,12364.html Fri, 12 Oct 2012 15:57:00 +0200