informacje z tematu: Peakside Polonia Management | propertynews.pl https://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Wielkie zmiany w Atrium Centrum. Będzie chill-out!]]> https://www.propertynews.pl/biura/wielkie-zmiany-w-atrium-centrum-bedzie-chill-out,55927.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/09/80/040980_r0_300.jpg Wed, 12 Jul 2017 17:47:00 +0200 <![CDATA[Peakside nie przejmie gruntów pod Gremi Business Park]]> https://www.propertynews.pl/biura/peakside-nie-przejmie-gruntow-pod-gremi-business-park,42856.html https://pliki.propertynews.pl/i/02/90/26/029026_r0_300.jpg Tue, 02 Feb 2016 13:48:00 +0200 <![CDATA[Fashion House Outlet Centres podsumowują rok]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/fashion-house-outlet-centres-podsumowuja-rok,32835.html https://pliki.propertynews.pl/i/02/03/68/020368_r0_300.jpg Wed, 28 Jan 2015 17:06:00 +0200 <![CDATA[Refinansowanie kompleksu biurowego Wiśniowy Business Park]]> https://www.propertynews.pl/biura/refinansowanie-kompleksu-biurowego-wisniowy-business-park,32524.html https://pliki.propertynews.pl/i/02/01/81/020181_r0_300.jpg Fri, 16 Jan 2015 07:07:00 +0200 <![CDATA[Poznań Financial Centre zdobyło certyfikat BREEAM]]> https://www.propertynews.pl/biura/poznan-financial-centre-zdobylo-certyfikat-breeam,27944.html https://pliki.propertynews.pl/i/01/69/61/016961_r0_300.jpg Thu, 17 Jul 2014 08:59:00 +0200 <![CDATA[Wiśniowy Business Park z zielonym certyfikatem]]> https://www.propertynews.pl/biura/wisniowy-business-park-z-zielonym-certyfikatem,27789.html https://pliki.propertynews.pl/i/01/68/75/016875_r0_300.jpg Fri, 11 Jul 2014 09:25:00 +0200 <![CDATA[Certyfikat BREEAM dla Atrium Centrum]]> https://www.propertynews.pl/biura/certyfikat-breeam-dla-atrium-centrum,26768.html https://pliki.propertynews.pl/i/01/61/27/016127_r0_300.jpg Tue, 03 Jun 2014 16:59:00 +0200 <![CDATA[Ponad 7 mln klientów odwiedziło Fashion House Outlet Centre]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/ponad-7-mln-klientow-odwiedzilo-fashion-house-outlet-centre,23002.html Thu, 16 Jan 2014 12:52:00 +0200 <![CDATA[Diamond Business Park w Łodzi ma nowego właściciela]]> https://www.propertynews.pl/magazyny/diamond-business-park-w-lodzi-ma-nowego-wlasciciela,20582.html https://pliki.propertynews.pl/i/01/18/60/011860_r0_300.jpg Wed, 09 Oct 2013 15:49:00 +0200 <![CDATA[Otis Spencer odszedł z KSP do Peakside]]> https://www.propertynews.pl/sylwetki/otis-spencer-odszedl-z-ksp-do-peakside,19735.html https://pliki.propertynews.pl/i/01/10/70/011070_r0_300.jpg Tue, 10 Sep 2013 10:25:00 +0200 <![CDATA[Multibrandowy najemca startuje w Fashion House Sosnowiec]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/multibrandowy-najemca-startuje-w-fashion-house-sosnowiec,17685.html https://pliki.propertynews.pl/i/00/98/79/009879_r0_300.jpg Thu, 20 Jun 2013 12:13:00 +0200 <![CDATA[Warszawskie biurowce Atrium nie do rozbiórki]]> https://www.propertynews.pl/biura/warszawskie-biurowce-atrium-nie-do-rozbiorki,16555.html https://pliki.propertynews.pl/i/00/89/70/008970_r0_300.jpg Tue, 07 May 2013 12:56:00 +0200 <![CDATA[Działalność funduszu Polonia Property Fund I może zostać przedłużona o 3 lata]]> https://www.propertynews.pl/biura/dzialalnosc-funduszu-polonia-property-fund-i-moze-zostac-przedluzona-o-3-lata,16552.html https://pliki.propertynews.pl/i/00/89/65/008965_r0_300.jpg Tue, 07 May 2013 12:53:00 +0200 <![CDATA[Nowa kawiarnia powstanie w Fashion House Sosnowiec]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/nowa-kawiarnia-powstanie-w-fashion-house-sosnowiec,12587.html https://pliki.propertynews.pl/i/00/59/95/005995_r0_300.jpg Tue, 23 Oct 2012 13:25:00 +0200