Partnerzy portalu
Newsletter

przedstawiamy

Property News Premium

Strefa Premium PROPERTYNEWS.PL to miejsce stworzone dla kadry zarządzającej w spółkach deweloperskich i firmach inwestujących na rynku nieruchomości komercyjnych, agencjach doradczych, sieciach handlowych, firmach dostarczających usługi i produkty oraz instytucjach i bankach finansujących inwestycje, a także samorządowców.

Plany abonamentowe

Aktualna oferta cenowa, zniżki i promocje. Znajdź abonament dla siebie lub wybierz pakiet dla firm z rabatem sięgającym do 30%.
1795
Zamawiam
jeden użytkownik
1100
Zamawiam
jeden użytkownik
615
Zamawiam
jeden użytkownik
990
Zamawiam
jeden użytkownik
550
Zamawiam
jeden użytkownik
890
Zamawiam
jeden użytkownik
450
Zamawiam
jeden użytkownik
Abonamenty Strefy Premium nie obejmują rankingów. Wybierając roczny abonament, możesz kupić każdy ranking ze zniżką 50%.
Dostęp do ponad 60000 artykułów

Naszym Abonentom zapewniamy dostęp do unikalnych informacji, profesjonalnej wiedzy i narzędzi niezbędnych w codziennej pracy.

Dlaczego warto
Unikatowe treści i nieograniczony dostęp do archiwum

Informacje, rynkowe podsumowania, raporty, analizy, opinie, wywiady. Nowe inwestycje, strategie spółek, trendy na lokalnych rynkach nieruchomości komercyjnych, success stories rynkowych graczy oraz inne tematy dostępne tylko u nas.

Archiwum Property Magazine i Property Design Magazine

Artykuły z numerów magazynów "Property Magazine" i "Property Design Magazine". Zyskaj dostęp do archiwalnych wydań w jednym miejscu. Czytaj wygodnie na komputerze, tablecie i smartfonie.

Dodatkowe alerty propertynews.pl

Informacje, rynkowe podsumowania, raporty, analizy, opinie, wywiady. Nowe inwestycje, strategie spółek, trendy na lokalnych rynkach nieruchomości komercyjnych, success stories rynkowych graczy oraz inne tematy dostępne tylko u nas.

FAQ

JAK UZYSKAĆ DOSTĘP? / ZAKŁADANIE KONTA / LOGOWANIE
Jak uzyskać dostęp do Strefy Premium?
Wystarczy przejść na stronę sklep.ptwp.pl, wybrać abonament, podać niezbędne dane i opłacić subskrypcję. Najszybszym sposobem uzyskania dostępu do Strefy Premium jest dokonanie płatności kartą lub e-przelewem.
Czy otrzymam dane do logowania?
Dane do logowania są ustalane samodzielnie przez użytkownika podczas zakładania konta (adres e-mail oraz hasło).
Nie pamiętam hasła do konta, czy mogę je odzyskać?
Należy skorzystać z opcji przypominania hasła na stronie logowania. Wystarczy kliknąć "Nie pamiętasz hasła?" i podać swój adres e-mail.
Czy zamówienie można złożyć telefonicznie lub mailowo?
Zamówienia mogą być składane wyłącznie drogą internetową poprzez stronę sklep.ptwp.pl.
Po zalogowaniu nie mam dostępu do płatnych treści. Co zrobić?
Aby uzyskać dostęp do zamkniętych treści, należy wykupić abonament Strefy Premium lub konkretny raport/ranking. W przypadku gdy usługa została wykupiona i opłacona, a problem nadal występuje, należy w pierwszej kolejności wylogować się z portalu, a następnie spróbować zalogować się ponownie. W przypadku dalszych problemów prosimy o wiadomość na adres premium@propertynews.pl.
PŁATNOŚCI / FAKTURY / CENY
Jak dokonać płatności?
Najszybszym sposobem uzyskania dostępu do Strefy Premium jest dokonanie płatności kartą lub e-przelewem za pośrednictwem systemu Przelewy24.pl. Dostęp jest aktywowany automatycznie (przez system) po dokonaniu płatności. Istnieje również możliwość wyboru faktury pro-forma, natomiast wiąże się to z wydłużeniem czasu oczekiwania na odblokowanie treści. Aktywacja następuje dopiero w momencie wpłynięcia środków na konto wydawnictwa.
Usługa została zamówiona, ale nie jest opłacona. Jak dokonać płatności?
Historię zamówień można sprawdzić po zalogowaniu do swojego profilu na stronie sklep.ptwp.pl. Przy zamówieniach nieopłaconych dostępny jest bezpośredni link do strony płatności. Aby dokonać płatności, należy rozwinąć szczegóły danego zamówienia (przycisk "Zobacz") i kliknąć ikonę płatności pod listą usług.
Ile kosztują poszczególne abonamenty Strefy Premium?
Aktualny cennik Strefy Premium znajduje się w tym miejscu.
Jak długo trzeba czekać na odblokowanie treści w przypadku wybrania faktury pro-forma?
Dostęp przyznawany jest w momencie zaksięgowania środków na koncie wydawcy, więc czas uzyskania dostępu w dużej mierze jest zależny od użytkownika i tego, kiedy dokona płatności za zamówioną usługę. Najczęściej udostępnienie usługi następuje w przeciągu 3 dni roboczych od dokonania płatności (zlecenia przelewu). Po aktywacji usługi wysyłane jest powiadomienie na adres e-mailowy użytkownika.
Czy jest możliwość otrzymania faktury VAT?
Tak, wystarczy zaznaczyć tę opcję w wymaganym miejscu podczas dokonywania zakupów. Faktura VAT jest przesyłana niezależnie od wybranej opcji zapłaty.
Czy jest możliwość wystawienia faktury na inny adres?
Tak, ale trzeba zamieścić taką informację w uwagach podczas składania zamówienia.
Po jakim czasie od złożenia zamówienia trafi do mnie faktura?
Faktura powinna dotrzeć do zamawiającego w ciągu 7 dni roboczych, licząc od dnia aktywacji usługi. Fakturę pro-forma można pobrać po zalogowaniu do swojego profilu na stronie sklep.ptwp.pl. Wystarczy przejść do historii zamówień.
Nie dotarła do mnie faktura pro-forma. Gdzie mogę ją znaleźć?
Fakturę pro-forma można pobrać po zalogowaniu do swojego profilu na stronie sklep.ptwp.pl. Wystarczy przejść do historii zamówień. W przypadku braku faktury pro-forma w tym miejscu prosimy wysłać wiadomość na adres: premium@propertynews.pl.
Czym są pakiety biznes?
Pakiety biznes przygotowaliśmy z myślą o odbiorcach instytucjonalnych i firmach. Dzięki tej ofercie mogą Państwo zapewnić nieograniczony dostęp do naszych zasobów większej liczbie współpracowników. W pakietach cena dostępu dla jednego użytkownika jest uzależniona od liczby zamawianych abonamentów Strefy Premium. Im więcej abonamentów w jednym zamówieniu, tym większy rabat na każdy z nich.
KORZYSTANIE Z TREŚCI / OBSŁUGA KONTA
Gdzie mogę znaleźć opłacone treści?
Zawartość Strefy Premium można przeglądać na tej stronie. Aby zobaczyć pełną treść artykułu lub uzyskać dostęp do danych, wystarczy zalogować się w portalu. Link do strony logowania jest widoczny pod każdym materiałem Strefy Premium.
Gdzie mogę znaleźć zakupiony ranking?
Plik jest dostępny bezpośrednio pod opisem rankingu. Mogą go pobrać wyłącznie zalogowani użytkownicy z opłaconym dostępem.
Jak długo trzeba czekać na przyznanie dostępu?
Najszybszym sposobem uzyskania dostępu do Strefy Premium jest dokonanie płatności kartą lub e-przelewem. Dostęp jest aktywowany automatycznie (przez system) po dokonaniu płatności. Istnieje również możliwość wyboru faktury pro-forma, natomiast wiąże się to z wydłużeniem czasu oczekiwania na odblokowanie treści. Aktywacja następuje dopiero w momencie wpłynięcia środków na konto wydawnictwa. Po aktywacji usługi wysyłane jest powiadomienie na adres e-mailowy użytkownika.
Posiadam abonament Strefy Premium, ale nie mam dostępu do rankingów.
Abonamenty Strefy Premium nie obejmują rankingów. Każdy ranking można kupić osobno. Aktualna cena rankingu jest wskazana bezpośrednio pod jego opisem. Użytkownikom posiadającym aktywny roczny abonament Strefy Premium oferujemy kod rabatowy uprawniający do zakupu każdego rankingu ze zniżką 50%. Aby go uzyskać, wystarczy wysłać wiadomość na adres: premium@propertynews.pl.
Czy można osobno wykupić dostęp do rankingów?
Tak, każdy ranking może być wykupiony jako pojedynczy produkt. Aktualna cena każdego rankingu jest wskazana bezpośrednio pod jego opisem. Użytkownikom posiadającym aktywny roczny abonament Strefy Premium oferujemy kod rabatowy uprawniający do zakupu każdego rankingu ze zniżką 50%. Aby go uzyskać, wystarczy wysłać wiadomość na adres: premium@propertynews.pl.
Jakie dane znajdują się w rankingach?
Prezentację każdego rankingu można pobrać ze strony z jego opisem. Lista opublikowanych rankingów jest dostępna tutaj.
W jakim formacie udostępniane są rankingi?
Wszystkie rankingi są udostępniane wyłącznie w formacie PDF. Nie ma możliwości otrzymania rankingu w innym formacie.
Czy można kopiować dane znajdujące się w Strefie Premium?
Wszystkie materiały i dane można wykorzystywać wyłącznie do własnego użytku w granicach określonych w "Regulaminie treści płatnych".
W jaki sposób liczony jest okres abonamentu?
W przypadku subskrypcji czasowych okres abonamentu liczony jest od chwili aktywacji dostępu. Przykładowo: 12-miesięczny abonament z datą aktywacji 10 marca obowiązywać będzie do 10 marca roku następnego. W przypadku krótszych abonamentów okres obowiązywania usługi naliczany jest w sposób analogiczny. Zmianie ulega jedynie czas trwania abonamentu (1, 3 lub 6 miesięcy). W przypadku materiałów z dostępem opłacanym indywidualnie (poza abonamentem) okres ważności dostępu jest określony w opisie usługi.
Jak sprawdzić, kiedy upływa czas dostępu?
Datę ważności wszystkich dostępów można sprawdzić po zalogowaniu do swojego profilu na stronie sklep.ptwp.pl ("Aktywne produkty", zakładka "Produkty cyfrowe"). Informacja o aktywnej usłudze i jej okresie ważności jest również widoczna przy materiałach Strefy Premium.
Czy można zmienić adres e-mailowy, na który został zakupiony abonament Strefy Premium?
Nie ma możliwości zmiany adresu e-mailowego. Dostęp do Strefy Premium jest możliwy wyłącznie przy użyciu tych danych, które zostały określone w trakcie zakupu.
Czy z kupionego dostępu może korzystać więcej osób?
Dostęp przysługuje tylko jednemu użytkownikowi.
Kontakt

Masz pytania? Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Nasza infolinia jest czynna w dni robocze w godzinach 9:00-16:00.

e-mail: premium@propertynews.pl