Velis Real Estate Tech dostarcza innowacyjne rozwiązania w zakresie zarządzania i utrzymania technicznego nieruchomości poprzez autorskie oprogramowanie Singu.

Alan Colquhoun jest kwalifikowanym profesjonalistą MRICS, który ponad dwie dekady pełnił role na najwyższych stanowiskach w firmie doradczej DTZ (później Cushman & Wakefield) w Polsce, Czechach, Wielkiej Brytanii oraz Kanadzie. Przed rozpoczęciem pracy w sektorze nieruchomości, Alan spędził 7 lat w Niemczech, gdzie kierował agencjami sprzedaży i usług zaopatrujących siły zbrojne USA.

Alan rozpoczął swoją karierę w DTZ w Pradze w 1993 roku, obejmując dwa lata później stanowisko Dyrektora Agencji, a następnie Dyrektora Zarządzającego w 1996 roku. W 1999 roku przeniósł się do oddziału firmy w Polsce, a w 2006 roku objął kierownictwo na Europę Środkową. Poza udziałem w wielu dużych transakcjach leasingowych i inwestycyjnych, rozwinął działalność firmy poprzez wprowadzenie nowych linii biznesowych oraz zarządzał lokalnym przejęciem i integracją firmy Donaldson’s zajmującej się zarządzaniem centrami handlowymi i pośrednictwem w handlu detalicznym. W 2010 roku Alan został przeniesiony do Kanady, aby pełnić przez rok funkcję Dyrektora Generalnego w DTZ Barnicke Ltd, ponieważ działalność firmy wymagała stabilizacji i restrukturyzacji w następstwie globalnego kryzysu finansowego. Po pobycie w Wielkiej Brytanii od 2011 roku, wrócił do Polski, aby w 2013 roku objąć stanowisko Head of Central Europe. Po fuzji z DTZ w 2015 roku został Prezesem Cushman & Wakefield Poland. W ostatnim okresie prowadził w Wielkiej Brytanii własną działalność outsourcingową, która została sprzedana na początku 2020 roku.‍

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL