• Wraz z zespołem specjalistów ESG z zespołu Property Management, odpowiadać będzie za realizację projektów i raportów ESG dla klientów firmy
  • W kompetencji ekspertki leży rozwój strategii zrównoważonego rozwoju wewnątrz CBRE.
  • Anna Jarzębowska zajmuje się społeczną odpowiedzialnością biznesu i realizacją projektów CSR od ponad 6 lat.

 - Z danych wynika, że blisko 30 proc inwestorów jest gotowych obniżyć swoją wycenę lub wycofać się z inwestycji, jeśli ryzyka związane ze zrównoważonym rozwojem są zbyt wysokie. ESG to nie tylko szereg zobowiązań firmy z zakresu ekologii, społecznej odpowiedzialności i ładu korporacyjnego, ale również dbanie o dobre samopoczucie pracowników. Coraz więcej przedsiębiorstw buduje swoje strategie działania w oparciu o te standardy, a siedziba firmy ma duże znaczenie w tym procesie – mówi Daniel Bienias, dyrektor zarządzający CBRE.

Doceniona przez Forum Odpowiedzianego Biznesu

Anna Jarzębowska zajmuje się społeczną odpowiedzialnością biznesu i realizacją projektów CSR od ponad 6 lat. Dotychczas głównym obszarem jej działań była branża handlowa. Zanim dołączyła do CBRE pracowała w Żabka Polska, gdzie odpowiadała m.in. za opracowanie strategii CSR, współtworzenie strategii ESG i opracowanie Strategii Zaangażowania Społecznego.

Koordynowała również opracowanie trzech Raportów Odpowiedzialności Żabki, z których ostatni został oceniony najwyżej w konkursie „Raporty Społeczne” organizowanym przez Forum Odpowiedzianego Biznesu. Jest absolwentką studiów podyplomowych na kierunku CSR w strategii przedsiębiorstwa, realizowanych w Akademii Leona Koźmińskiego.

- Dołączenie do CBRE to ważny moment w mojej karierze. Firma już od dłuższego czasu rozwija działania w obszarach ESG zarówno wewnątrz, jak i dla swoich klientów. Zrównoważony rozwój staje się jednym z ważniejszych aspektów funkcjonowania organizacji. Cieszę się, że będę mogła być częścią tego procesu wraz z zespołem Property Management – mówi Anna Jarzębowska, ESG Programme Manager w CBRE.

CBRE Group to spółka z listy Fortune 500 i S&P 500 z siedzibą w Los Angeles. Firma doradcza świadczy usługi w zakresie nieruchomości komercyjnych.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl