• Obejmie funkcję dyrektora odpowiedzialnego za rozwój biznesu w zachodniej i północnej Polsce. 
  • Aleksander wraca do CBRE, z firmą związany był wcześniej przez 9 lat. 
  • Aleksander działa na rynku nieruchomości od ponad 15 lat. 

– Intensywnie działamy na rynku magazynowym i przemysłowym, wspierając naszych klientów. Na szczególną uwagę zasługuje region zachodniej i północnej Polski, gdzie powierzchni magazynowej przybywa, a najemcy cały czas poszukują możliwości rozwoju w tych rejonach. Powrót Aleksandra do CBRE, z nowym doświadczeniem wyniesionym z pracy z jednym z największych deweloperów magazynowych w Polsce, będzie bardzo dużą wartością dodaną do naszego zespołu – mówi Beata Hryniewska, szefowa działu powierzchni magazynowych i przemysłowych w CBRE

Aleksander Kuźniewski obejmie rolę dyrektora w dziale powierzchni magazynowych i przemysłowych, gdzie będzie odpowiedzialny za koordynowanie prac zespołu doradców w regionie północnej i zachodniej Polski. Zajmie się przede wszystkim utrzymywaniem relacji z międzynarodowymi oraz krajowymi firmami, w szczególności w Poznaniu, Toruniu, Bydgoszczy i Gdańsku. 

Ekspert działa na rynku nieruchomości od ponad 15 lat 

Przed dołączeniem do CBRE doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w firmach z branży nieruchomości komercyjnych: DTZ oraz King Sturge, jak również transportowo-logistycznej: VOS Logistics. Współpraca z międzynarodowymi korporacjami logistycznymi pozwoliła mu na zdobycie wiedzy o wymaganiach klientów będących częścią łańcuchów dostaw. Specjalizuje się także w doradztwie przy projektach „Build to Suit”. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (Uniwersytet Ekonomiczny) oraz studiów z zakresu Pośrednictwa Obrotu Nieruchomościami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Rynek magazynowy w ostatnich latach zmienia się nieustannie. Przed właścicielami pojawia się coraz więcej wyzwań związanych ze znalezieniem odpowiednich gruntów. Z drugiej strony najemcy mierzą się z problemem niskiej dostępności powierzchni magazynowej od zaraz. Naszą rolą jest, aby odpowiedzieć na potrzeby obu stron. Bardzo cieszę się z możliwości powrotu. Moja poprzednia przygoda z CBRE  trwała niemal dekadę, w tym czasie udało się nam zrealizować wiele ciekawych przedsięwzięć. Jestem przekonany, że tak samo będzie i tym razem – mówi Aleksander Kuźniewski, dyrektor w dziale powierzchni magazynowych i przemysłowych w CBRE.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl