PARTNERZY PORTALU

EPP wzmacnia dział prawny

EPP wzmacnia dział prawny
fot. Pixabay
  • Autor: propertynews.pl
  • Dodano: 18 sty 2018 13:14

Dział prawny EPP powiększył się o dwie osoby. Michał Barzyk oraz Łukasz Cieśla dołączyli do zespołu Rafała Kwiatkowskiego, COO, członka zarządu EPP, na stanowiska Associate/Legal Advisor.

  • Autor: propertynews.pl
  • Dodano: 18 sty 2018 13:14

Zarówno Michał Barzyk, jak i Łukasz Cieśla, zajmować się będą doradztwem prawnym w obszarze zarządzania nieruchomościami, zwłaszcza współpracą z działem Leasing i Asset Management w zakresie negocjacji umów najmu.

- EPP konsekwentnie się rozwija – po zamkniętym niedawno przejęciu pierwszej transzy obiektów M1 staliśmy się największym w Polsce właścicielem wielkopowierzchniowych centrów handlowych, a to oznacza nowe wyzwania – powiedział Rafał Kwiatkowski. – Bardzo się cieszę, że udało się pozyskać tak znakomitych prawników.

Na początku stycznia tego roku EPP poinformowała o sfinalizowaniu pierwszej transzy zakupu 12 centrów i parków handlowych o łącznej wartości 358,7 milionów euro, obejmującej cztery centra handlowe: M1 Czeladź, M1 Kraków, M1 Łódź oraz M1 Zabrze. Łączna powierzchnia najmu tych czterech centrów to 194,4 tys. mkw., natomiast ich łączny dochód operacyjny netto to 25,1 mln euro. Pozostałe dwie transze zostaną sfinalizowane w ciągu najbliższych trzech lat.

Michał Barzyk ukończył wydział prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w takich firmach, Auchan Polska i Neinver Polska, gdzie pełnił funkcję dyrektora działu prawnego. Natomiast Łukasz Cieśla jest absolwentem wydziału prawa i administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Przed dołączeniem do EPP pracował w HB Reavis oraz Jeronimo Martins.

Rafał Kwiatkowski, który w listopadzie ubiegłego roku znalazł się na przygotowanej przez The Legal 500 liście najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych prawników przedsiębiorstw, jest radcą prawnym z wieloletnim doświadczeniem w zakresie nieruchomości. W ramach EPP odpowiada za dział prawny i akwizycje spółki. Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz podyplomowe studia na kierunku finanse i podatki w Szkole Głównej Handlowej.

EPP to holenderska spółka notowana na dwóch giełdach w Johannesburgu i Luksemburgu, działająca według formuły REIT i inwestująca w sektorze nieruchomości, zwłaszcza nieruchomości handlowych i biurowych na terenie całej Polski. Nasz zdywersyfikowany portfel aktywów obejmuje 6 projektów biurowych i 18 projektów handlowych oraz dwa obiekty wielofunkcyjne w budowie o łącznej powierzchni ponad 810 000 m.kw. Budynki zlokalizowane są w 18 największych miastach Polski o silnej gospodarce i wysokiej sile nabywczej, a także atrakcyjnych dla międzynarodowych inwestorów. Celem EPP jest stworzenie w Polsce największej, generującej przychody, platformy rentownych aktywów handlowych przynoszących wysokie stopy zwrotu swoim akcjonariuszom.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 


WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)


Nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.210.21.70
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!