• W najbliższym czasie ITRA Polska planuje też rozwój działalności w największych polskich miastach – Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Trójmieście i we Wrocławiu.
  • ITRA Global to jedna z największych organizacji zrzeszających specjalistów reprezentujących najemców i użytkowników biur, budynków przemysłowych oraz obiektów handlowych.
  • Firma działa w ponad 300 lokalizacjach na świecie, a jej usługi oparte są na doświadczeniu obiektywnych ekspertów, wspierających klientów w procesie najmu nieruchomości.

– Tworząc ITRA w Polsce wiedziałem, że do zbudowania silnej firmy na konkurencyjnym polskim rynku potrzebni będą doświadczeni i zaufani współpracownicy. Cieszę się, że wspierają mnie w tym wieloletni koledzy i partnerzy w biznesie Martyna Balcer oraz Łukasz Dreger – mówi Artur Sutor, założyciel i Dyrektor Zarządzający, International Tenant Representation Polska.

Martyna Balcer objęła stanowisko dyrektora operacyjnego w ITRA Polska. Posiada 13 lat doświadczenia w pracy na rynku nieruchomości biurowych. W przeszłości pracowała jako Associate Director w dziale reprezentacji najemców biurowych w Cresa Polska oraz negocjator w Cushman & Wakefield. Ukończyła filologię angielską w Społecznej Akademii Nauk.

Łukasz Dreger
Łukasz Dreger

Łukasz Dreger pełni funkcję dyrektora w dziale biurowym ITRA Polska. Z sektorem nieruchomości komercyjnych związany jest od 18 lat. Wcześniej pracował w Cresa Polska oraz Knight Frank. Ukończył Wydział Zarządzania i Inżynierii Produkcji z tytułem mgr inż. oraz studia podyplomowe w zakresie zarządzania nieruchomościami na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości komercyjnych.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl