• Krzysztof posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży.
  • W czasie swojej kariery w Grupie Raddisson Krzysztof odpowiadał m.in. za otwarcie 26 hoteli.
  • Jako Regionalny dyrektor finansowy w IHG Krzysztof Więsław będzie odpowiadał m.in. za zarządzanie operacjami finansowymi hoteli.

Od 2002 roku był związany z siecią Raddisson Hotel Group, gdzie pełnił funkcję Dyrektora Finansowego w Raddisson Blu Warszawa Centrum a od 2003 roku Regionalnego Dyrektora Finansowego na Polskę i Europę Południowo – Wschodnią, gdzie zarządzał działami finansowo-zakupowymi w hotelach Radisson Blu & Park Inn by Radisson w 11 krajach: Polsce, Słowacji, Czechach, Węgrzech, Austrii, Bułgarii, Rumunii, Chorwacji, Litwie, Łotwie i Estonii. 

W czasie swojej kariery w Grupie Raddisson Krzysztof odpowiadał m.in. za otwarcie 26 hoteli oraz wdrożenie w nich systemów księgowych i operacyjnych m.in. iScala, Opera, Micros, Material Control, a także zaprojektowanie i wdrożenie systemu raportowego SAP_BPC dla wszystkich hoteli w grupie.

Jako Regionalny dyrektor finansowy w IHG Krzysztof Więsław będzie odpowiadał m.in. za zarządzanie operacjami finansowymi hoteli, przygotowanie budżetów i planów biznesowych, bieżące monitorowanie ich wykonania, zmierzające do wdrożenia strategii firmy i marki IHG oraz kształtowanie strategii operacyjnej hotelu poprzez kreatywne budowanie nowych rozwiązań problemów biznesowych.

InterContinental Warszawa to pięciogwiazdkowy hotel położony w sercu stolicy. Hotel posiada 414 pokoi gościnnych i w pełni wyposażonych apartamentów mieszkalnych Residence Suites. Goście hotelu mogą delektować się daniami kuchni polskiej i światowej w restauracji Platter by Karol Okrasa oraz restauracji DownTown. Na 43 i 44 piętrze mieści się Riverview Wellness Centre z najwyżej położonym basenem w Europie, siłownią, sauną oraz łaźnią parową.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl