PARTNERZY PORTALU

Mariola Bitner na czele zespołu Workplace Strategy w Cushman & Wakefield

Mariola Bitner na czele zespołu Workplace Strategy w Cushman & Wakefield
Mariola Bitner dołączyła do Cushman & Wakefield w Polsce. Fot. mat. pras.
  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 24 maj 2022 13:20

Mariola Bitner stanęła na czele zespołu Workplace Strategy w Cushman & Wakefield w Polsce.

  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 24 maj 2022 13:20
  • Mariola Bitner jest specjalistką z ponad 18-letnim doświadczeniem w realizowaniu projektów biurowych.
  • Będzie nadal rozwijać lokalny zespół oraz wdrażać nowe technologie w kontekście dalszego rozwoju obszarów związanych z workplace strategy.

Mariola Bitner jest specjalistką z ponad 18-letnim doświadczeniem w realizowaniu projektów biurowych, magazynowych, produkcyjnych oraz usługowych w charakterze kierownika projektu (project manager). W ciągu ostatnich kilku lat, jako ekspert ds. workplace strategy, zarządzała wieloma procesami związanymi z wdrażaniem u klientów modelu pracy hybrydowej.

Dotyczyło to zarówno rearanżacji i zmiany funkcjonowania samego biura, jak i zarządzania zmianą wśród pracowników. Jako Client Account Manager była odpowiedzialna za aranżacje biur klientów w regionie EMEA i odgrywała kluczową rolę koordynując międzynarodowe zespoły projektowe.

Jako Head of Workplace Strategy w Polsce, będzie nadal rozwijać lokalny zespół oraz wdrażać nowe technologie w kontekście dalszego rozwoju obszarów związanych z workplace strategy, zarządzaniem zmianą, WELL oraz ESG, w odpowiedzi na stale rosnące oczekiwania klientów oraz zmieniające się otoczenie biznesowe. Mariola jest członkiem zespołu ds. zrównoważonego rozwoju i koncentruje się w szczególności na certyfikacji WELL.

- W związku z objęciem stanowiska Head of Workplace Strategy w Polsce, stanęłam przed ogromnym wyzwaniem, ale też szansą na zaoferowanie swoich umiejętności i pomysłów w istniejącym zespole. Do zespołu wniosę z pewnością swój entuzjazm oraz doświadczenie w zakresie zarządzania projektami, zrównoważonego rozwoju i certyfikacji WELL - mówi Bitner.

 Bardzo zależy mi na tym, abyśmy kładli większy nacisk na kwestie środowiskowe, bo to właśnie my, jako pierwsi, pomagamy klientom sprecyzować potrzeby, pochylamy się analizujemy wyzwania projektowe i opracowujemy strategię na przyszłość – powiedziała Mariola Bitner.


WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)


Nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 34.239.147.7
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!