• Marwin Ramcke do tej pory był członkiem zarządu grupy EOS odpowiedzialnym za region Europy Wschodniej.
  • W ciągu ostatnich lat grupa stała się międzynarodowym inwestorem finansowym, który generuje większość dochodów poza ojczystym rynkiem niemieckim. Ramcke w roli CEO będzie kontynuował ten proces.
  • Obowiązki Marwina Ramcke w zarządzie grupy EOS przejmie Carsten Tidow, dotychczasowy dyrektor zarządzający na Europę Wschodnią.

- Rola CEO w jednej z wiodących firm zarządzających wierzytelnościami w Europie to dla mnie przywilej. Kieruje mną potrzeba ciągłego postępu. Moim celem na nowym stanowisku jest nie tylko utrzymanie EOS w czołówce sektora, ale także wyznaczanie standardów dla całej branży finansowej. – mówi Ramcke, który pracuje w grupie EOS od 2007 roku. - Dużą szansę dla rozwoju naszej firmy widzę w różnorodności. Chciałbym przenieść współpracę pomiędzy wszystkimi spółkami i pracownikami EOS na wyższy poziom.

Wzrost w Europie Wschodniej

W ciągu ostatnich lat grupa odnotowała znaczny wzrost w tym regionie. W roku finansowym 2020/21 zainwestowała tu 195,3 mln euro w NPL (non-performing loans). EOS staje się również inwestorem finansowym zorientowanym na technologię.

- W nadchodzących latach Europa Wschodnia nadal będzie ekscytującym rynkiem wzrostu dla naszej firmy  - podkreśla Tidow. - Jako nowy członek zarządu EOS chciałbym kontynuować osiągnięcia Marwina Ramcke i nadal rozwijać naszą działalność w tym regionie.

Carsten Tidow członek zarządu EOS odpowiedzialny za  Europe Wschodnią
Carsten Tidow członek zarządu EOS odpowiedzialny za Europe Wschodnią

Podstawowym przedmiotem działalności Grupy EOS jest zakup portfeli niezabezpieczonych i zabezpieczonych.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl