• Dariusz Proniewicz zajmuje się w MDC2 realizacją zadań związanych z rozwojem inwestycji typu BTS lub BTO.
  • Dariusz Proniewicz będzie odpowiadać za cały proces projektowy, uwzględniający wyzwania charakterystyczne dla inwestycji typu BTS.
  • Dariusz Proniewicz jest absolwentem Sheffield Hallam University, Politechniki Warszawskiej, a także Politechniki Krakowskiej.

Dariusz Proniewicz zajmuje się w MDC2 realizacją zadań związanych z rozwojem inwestycji typu BTS lub BTO (build to own – formuła „zaprojektuj i zbuduj”), czyli budynków dedykowanych klientowi, odpowiadających konkretnemu zapotrzebowaniu klienta, związanemu przede wszystkim z lokalizacją i specyfikacją techniczną obiektu.

Dariusz będzie odpowiadać za cały proces projektowy, uwzględniający wyzwania charakterystyczne dla inwestycji typu BTS, w tym za pozyskanie nieruchomości, negocjacje umów z partnerami i przygotowanie wieloetapowego procesu związanego z dopasowaniem nieruchomości do indywidualnych potrzeb (w tym nadzór na procesem budowy i sprzedaż ukończonego projektu inwestorowi).

Dariusz jest absolwentem Sheffield Hallam University, Politechniki Warszawskiej, a także Politechniki Krakowskiej, gdzie pozyskiwał wiedzę z zakresu nieruchomości komercyjnych i budowy budynków specjalistycznych. Zdobył doświadczenie zawodowe w sektorze nieruchomości przy prowadzeniu procesów due diligence (w regionie Europy Środkowowschodniej), leasingu i kompleksowego procesu realizacji inwestycji magazynowo-produkcyjnych dla firm z różnych sektorów (development proces).

Dariusz był odpowiedzialny za realizację projektów dla największych deweloperów powierzchni przemysłowych tj. Panattoni, Goodman, Prologis. W ramach pracy dla tych firm Dariusz zrealizował projekty BTS dla: Weber, AZZ, Knorr-Bremse, Intermarche. Odpowiadał także za sprzedaż projektu magazynowego w Ukrainie. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl