PARTNERZY PORTALU


Michał Skotnicki wśród nominowanych do nagrody Prime Property Prize

Michał Skotnicki wśród nominowanych do nagrody Prime Property Prize
  • Autor: propertynews.pl
  • Dodano: 11 sie 2014 09:50

Ostatni rok był bardzo pracowity dla kierowanej przez Michała Skotnickiego spółki BBI Development. W tym okresie firma otworzyła kompleks biurowo-handlowy Plac Unii, rozpoczęła realizację dwóch etapów Centrum Praskiego Koneser, a także zainaugurowała prace przy Centrum Marszałkowska.

  • Autor: propertynews.pl
  • Dodano: 11 sie 2014 09:50

Głosami Forum Ekspertów nagrody Prime Property Prize oraz czytelników serwisu Propertynews.pl, Michał Skotnicki uzyskał nominację w kategorii "Człowiek roku Propertynews.pl". W gronie pięciu nominowanych znaleźli się również: Jan Motz, prezes Capital Park; Przemysław Krych, prezes Griffin Group; Robert Dobrzycki, partner zarządzający na Europę, Panattoni Europe oraz Ireneusz Węgłowski, wiceprezes Orbis SA.

Najważniejszymi z przeprowadzonych działań przez BBI Development było otwarcie w październiku ub.r. Placu Unii, inwestycji handlowo-biurowej (57 tys. mkw. GLA), która powstała na Placu Unii Lubelskiej i stała się nowym symbolem tej części Warszawy. Jest to jeden z największych obiektów powstałych w stolicy od 2007 roku, a zarazem pierwsze nowe centrum handlowe od czasu otwarcia Złotych Tarasów.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Strefa premium - propertynews.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

WSZYSTKIE KOMENTARZE (6)

  • Adwokat Diabła 2014-08-11 11:12:27
    Dość mroczne te zdjęcie..
  • ana 2014-08-11 23:33:01
    Z opisu przebojowy a ze zdjęcia przystojny :)
  • Żona Michasia 2014-12-18 16:57:47
    Michał jest taki przystojny i pociągający. Zdjęcie daje mu aurę tajemniczości i grozy. To prawdziwy diabełek! Ja go nominuję do kategorii MISTER ROKU 2014.
  • Polak 2015-03-03 10:33:47
    Ale jego poczynania to SAME STRATY !!!!! Zadłużone przedsięwzięcie i niedochodowe projekty!!! Udziałowcy naciągnięci w bajki o wielkich zyskach, których NIE MA. Pan Prezes Michał Skotnicki nadaje się co najwyżej na nominację na kolejnego POlskiego POlityka !
  • PATRIOTA 2015-08-18 11:20:09
    MA TEN STOLEK PO UKLADACH WIELKICH JESTS SKORUMPOWANY JAK WIEKSZOSC
  • Antyżona Michasia 2015-08-23 11:39:14
    Specjalista od zadłużania i naciągania. W dodatku się nie goli... Na maszynkę nie stać czy się zwyczajnie nie chce?