• Michał Tykarski zdobywał doświadczenie w branży e-commerce budując platformę sprzedażową Shopee.
  • Wcześniej pracował dla Boston Consulting Group.

Nowy człowiek w zarządzie IAI S.A. był na poprzednim stanowisku odpowiedzialny w szczególności za akwizycję i onboarding merchantów oraz wyniki sprzedażowe platformy.


Bycie liderem innowacji w produktach dla rynku e-commerce to jeden z naszych kluczowych celów. Michał posiada bardzo dobre zrozumienie potrzeb merchantów zdobyte podczas budowy marketplace’u. Dzięki temu IAI S.A. będzie gotowy na jeszcze szybszy rozwój swoich produktów oraz dostosowanie się do potrzeb klientów. Chcemy również zbudować silną strukturę organizacyjną, która pozwoli nam udźwignąć tempo wzrostu naszego biznesu. Elementem tego jest rekrutacja czołowych menedżerów, do których należy Michał Tykarski – mówi Jarosław Mikos, prezes zarządu IAI S.A.

Michał Tykarski pracował wcześniej w Boston Consulting Group. W BCG prowadził projekty z zakresu strategii, fuzji i przejęć, procesów sprzedażowych oraz doświadczeń klienta (customer journeys) – głównie dla sektora bankowego i ubezpieczeniowego. Posiada dyplom z fizyki teoretycznej zdobyty na Uniwersytecie Cambridge.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl