• Łukasz Chudziak od początku drogi zawodowej związany jest z rynkiem nieruchomości.
  • Doświadczenia zdobywał m.in. w firmie doradczej Colliers Poland na stanowisku Senior Associate oraz podczas pracy dla dewelopera White Star.

Łukasz Chudziak kończył kursy podyplomowe z zakresu pośrednictwa w sektorze nieruchomości na Uniwersytecie Warszawskim, a także urbanistyki i planowania przestrzennego na Politechnice Warszawskiej.

Rozbudowa zespołu o doświadczonych ekspertów to nieodłączny element naszej strategii na najbliższe lata. Planujemy prężny rozwój firmy w największych polskich miastach, a do tego potrzebujemy doradców, którzy tak jak Łukasz bardzo dobrze rozumieją wyzwania rynku biurowego i potrafią im sprostać, stawiając na pierwszym miejscu dobro klienta - mówi Martyna Balcer, COO, Associate Director w ITRA Polska.

ITRA Polska jest częścią ITRA Global - jednej z największych organizacji zrzeszających specjalistów reprezentujących najemców i użytkowników biur, budynków przemysłowych oraz obiektów handlowych. ITRA Global działa w ponad 300 lokalizacjach na świecie, a jej usługi oparte są na wieloletnim doświadczeniu obiektywnych i bezstronnych ekspertów, wspierających klientów w procesie najmu nieruchomości.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl