• REINA Company specjalizuje się kompleksowym doradztwie transakcyjnym i technicznym dla organizacji korzystających z powierzchni biurowych.
  • Sytuacja na rynku nieruchomości biurowych skłania do dokładnego wsłuchiwania się w potrzeby najemców, w czym nowi pracownicy będą aktywnie uczestniczyć.

Michał Baranowski objął w REINA Company stanowisko Business Development Managera, na którym odpowiada za pozyskiwanie nowych klientów poszukujących profesjonalnego doradztwa związanego z rynkiem biurowym. Przez ostatnie lata był związany jako konsultant z BNP Paribas Real Estate. Posiada też ponad 15-letnie doświadczenie w rozwoju biznesu oraz obsłudze klientów korporacyjnych w branży polskich i międzynarodowych producentów mebli biurowych. Michał Baranowski jest absolwentem Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu.

Joanna Turalska, która pełni w REINA Company rolę Leasing & Team Coordinator, wcześniej zdobywała doświadczenie zawodowe w dziale biurowym BNP Paribas Real Estate oraz podczas staży m.in. w jednej z globalnych firm doradczych. Ukończyła anglojęzyczne studia w zakresie zarządzania i sztucznej inteligencji w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Joanna Turalska. Fot. Mat. pras.
Joanna Turalska. Fot. Mat. pras.

Cieszę się, że w trzecim roku działalności REINA Company jest postrzegana jako atrakcyjny pracodawca, umożliwiający rozwój zawodowy i współpracę z czołowymi markami. W naszym zespole powitaliśmy osoby, które wnoszą zarówno duże doświadczenie w zakresie obsługi klientów jak i świeże spojrzenie na naszą branżę. Sytuacja na rynku nieruchomości biurowych skłania do dokładnego wsłuchiwania się w potrzeby najemców, w czym Michał i Joanna będą aktywnie uczestniczyć – mówi Robert Karniewski, prezes zarządu REINA Company.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl