PARTNERZY PORTALU

Robert Oppenheim zrezygnował z funkcji p.o. prezesa zarządu Polimeksu

  • Autor: PAP
  • Dodano: 23 mar 2013 13:28

Robert Oppenheim zrezygnował z funkcji pełniącego obowiązki prezesa zarządu oraz członka zarządu Polimeksu Mostostalu - poinformowała spółka w piątkowym komunikacie

Z nieoficjalnych informacji PAP wynika, że nowy prezes spółki ma być powołany 28 marca.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W sierpniu 2012 r. rada nadzorcza Polimeksu odwołała Konrada Jaskółę ze stanowiska prezesa zarządu i ze składu zarządu. Do dnia powołania nowego prezesa jego obowiązki pełnił Robert Oppenheim, dotychczasowy wiceprezes.


WSZYSTKIE KOMENTARZE (8)

  • anko 2013-03-23 18:04:33
    Był dobrze oceniany i róbił mega wrażenie. Szkoda kola
  • Inżynier 2013-03-23 18:15:39
    Duży sprawa, że udało mi się trupa reanimować
  • bryc 2013-03-23 19:52:45
    Opinie miał dobre ale to jeszcze o niczym nie świadczy.
  • zasmucony 2013-03-26 23:48:58
    sytuacja w Polimeksie nie jest fatalna ,.. jest tragiczna i porażająca ,... w najbliższym czasie potrzebują ponad 400 mln, ,.... pisali o nim dobrze , bo cóż mogli pisać ,..... 7000 ludzi pójdzie na bruk , ... długi przekraczają 2mld 300 mln,... czy można aż tak źle zarządzać ,,.... ???? , częściowo tak ,..jednak to za mało , te olbrzymie pieniądze wyprowadzono i ukradziono , jak ,.. zapewne nigdy się nie dowiemy ,,.. w Polsce giną generałowie ,...
  • War 2013-03-28 08:25:14
    Dużo zrobił ale w takich warunkach zarządzać, firma była nisz żona przez kilka ostatnich lat i chyba wychodzi na prostą
  • Krzyś 2013-03-28 08:46:48
    POLIMEX jest uratowany - i powstaje jak Fenix z popiołów !!
  • Ziom 2013-03-28 18:08:20
    W porządku facet