Piotr Sukiennik od 1996 do 2018 związany był z FM Logistic w Polsce. W 2010 roku został dyrektorem generalnym polskiego oddziału FM Logistic, zaś w połowie 2016 roku powierzono mu kierowanie strukturami firmy w Europie Centralnej (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry i kraje bałtyckie).

Piotr Sukiennik dołącza do zespołu Grupy VIVE. W VIVE Logistics staje się jednym z udziałowców jak i prezesem zarządu. Odpowiada za przygotowanie oraz realizację długofalowej strategii jej rozwoju.

Pełniąc funkcję dyrektora Pionu Transportu i Spedycji VIVE Textile Recycling będzie natomiast współtworzył strategię oraz zarządzał procesami transportowymi, spedycyjnymi, logistycznymi jak i zakupowymi spółki.

Do zespołu Piotra dołącza Rafał Wit, praktyk z doświadczeniem w logistyce, które zdobywał w McLane, Nagel, Chep i FM Logistic. Rafał w VIVE Logistics obejmie stanowisko wiceprezesa i dyrektora handlowego spółki.- Wierzę, że do 2020 VIVE Logistics będzie w pełni reaktywnym i kompleksowym operatorem w Polsce z obecnością w kluczowych regionach”. – mówi Rafał Wit, wiceprezes VIVE Logistics.

Logistyka to kolejna, po uruchomieniu technologii sterowania głosowego procesem sortowania, linii do produkcji paliw alternatywnych i produkcji kompozytu tekstylnego, inwestycja właścicieli Grupy VIVE Agnieszki Servaas i Bertusa Servaas.

„Inwestycje w logistykę są, obok działań w obszarze badawczo-rozwojowym (R&D), jednym z głównych kierunków rozwoju Grupy VIVE. - podkreśla Bertus Servaas, prezes zarządu VIVE Textile Recycling.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl