PARTNERZY PORTALU

Zmiana w zarządzie GPW

Zmiana w zarządzie GPW
fot. Fotolia
  • Autor: Propertynews.pl
  • Dodano: 14 cze 2017 07:57

Rada Giełdy podjęła uchwałę w sprawie powołania Jarosława Grzywińskiego w skład zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie i powierzenia mu stanowiska wiceprezesa zarządu Giełdy.

  • Autor: Propertynews.pl
  • Dodano: 14 cze 2017 07:57

Jarosław Grzywiński jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji, Wydziału Prawa Uniwersytetu w Bayreuth (studia porównawcze LL.M, Niemcy), a także Oxford University (pobyt studyjny). Należy do Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. W latach 2000 – 2015 współpracował z szeregiem instytucji rynku finansowego oraz kancelarii prawnych w zakresie prawa rynku kapitałowego, M&A, prawa nieruchomości oraz prawa obligacji. Uczestniczył w pracach legislacyjnych związanych z rozwojem prawa spółek handlowych w Polsce.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W latach 2016 -2017 wiceprezes Rady Giełdy, a w 2016 r. także sekretarz Rady Giełdy. W 2016 i 2017 r. przewodniczący Komitetu Regulacji i Ładu Korporacyjnego GPW. Od 2017 r. sprawuje także funkcję przewodniczącego rady nadzorczej Bondspot. Jest przewodniczącym rady nadzorczej Towarowej Giełdy Energii, członkiem Rady Polskiej Fundacji Narodowej oraz członkiem rady dyrektorów Aquis, platformy obrotu instrumentami finansowymi nadzorowanej przez brytyjskiego regulatora rynków finansowych. Od 15 marca 2017 r. został oddelegowany przez radę nadzorczą GPW do czasowego wykonywania czynności prezesa zarządu GPW.


WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)


Nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.192.65.228
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!