Michał Ławniczak został mianowany dyrektorem Działu Audytu Wewnętrznego w Echo Investment. Jest odpowiedzialny w Echo m.in. za analizę procesów wewnętrznych pod kątem ich zgodności z obowiązującymi przepisami prawa, uwarunkowaniami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi standardami spółki, jak również rekomendowanie działań naprawczych, które pozwolą zoptymalizować biznes i ograniczyć potencjalne ryzyka finansowe, operacyjne lub prawne. Michał zbierał doświadczenie w branży nieruchomości i budownictwa jako audytor i kontroler finansowy w takich firmach, jak Deloitte i Atrium. Z powodzeniem prowadził kompleksowe audyty wielu dużych grup kapitałowych notowanych na GPW. Audytował grupy kapitałowe w procesie restrukturyzacji, pracował przy znaczących międzynarodowych przejęciach, jak również prowadził doradztwo finansowe wspierające modelowanie biznesu i prognozowanie.

Do Echo Investment dołączyła Anna Malarczyk-Arcidiacono. Jako dyrektor łódzkiego projektu przy ul. Tymienieckiego, będzie odpowiedzialna za zarządzanie wszystkimi etapami procesu inwestycyjnego. Inwestycja przy ul. Tymienieckiego będzie kolejnym wielofunkcyjnym i miastotwórczym projektem Echo Investment, który przywróci łodzianom ten historyczny fragment miasta. Dawna elektrownia i fabryka włókiennicza Karola Scheiblera, perła łódzkiej secesji, zyska nowe funkcje stając się przestrzenią do pracy, życia i wypoczynku. Anna jest architektem z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami deweloperskimi. Przez ostatnie lata, jako dyrektor zarządzający projektami komercyjnymi w Futureal Management Poland, była odpowiedzialna za wprowadzenie firmy na polski rynek i nadzór nad jego rozwojem komercyjnym.

Z kolei Krzysztof Krzosek w Echo Investment objął stanowisko szefa działu IT. Będzie wspierać firmę w budowaniu nowoczesnej funkcji IT oraz przyspieszy rozwój procesów biznesowych. Krzysztof ma 12 lat doświadczenia w budowaniu strategii, zarządzaniu oraz dostarczaniu rozwiązań IT w środowisku międzynarodowym. Zna branżę detaliczną, łącznie z aspektami finansów korporacyjnych i procesów biznesowych. Ma rozległą wiedzę na temat nowoczesnych rozwiązań stosowanych w biznesie, analityki biznesowej, zarządzania danymi, programowania i zarządzania projektami. Krzysztof zdobył doświadczenie zawodowe w Orsted Polska (Warszawa i Kopenhaga) na stanowisku Head of Business Intelligence Solutions (Dyrektor Obszaru Business Intelligence), Innogy Polska i Innogy SE (Essen, Niemcy) na stanowiskach Enterprise Architect & REM IT Programme Manager and Retail & Digital Manager, Head of Business Applications & IT Architecture. Wykonał również kilka dużych wdrożeń systemów, takich jak wdrożenia SAP i zarządzanie projektami i inne.

Michał Gerwat został dyrektorem projektu Browary Warszawskie. Odpowiada za całościową koordynację tego flagowego projektu Echo Investment. To miejsce z piękną historią, ale przede wszystkim nowoczesny, funkcjonalny i całościowy zamysł urbanistyczny i architektoniczny. Michał będzie nadzorował terminowość prac, realizację celów oraz współpracę pomiędzy trzema funkcjami projektu – biurową, mieszkaniową i usługową. Michał ukończył Wydział Inżynierii Lądowej na Politechnice Warszawskiej, jest też absolwentem podyplomowych studiów zarządzania projektami w Szkoły Głównej Handlowej. W 2015 roku ukończył studia MBA na Politechnice Warszawskiej. Od ponad 16 lat związany z rynkiem nieruchomości, swoje bogate doświadczenie zawodowe zdobywał w Polsce i Wielkiej Brytanii, pracując dla firm takich jak FMP, STRABAG, Morgan EST i Globe Trade Centre.


Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl