Krzysztof Mikołajczyk ukończył wydział Inżynierii Lądowej, kierunek konstrukcyjno - budowlany (inżynier budowlany), na Politechnice Warszawskiej. W 2002 r. zdobył uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do kierowania robotami bez ograniczeń.
 
W latach 1998-2002 współpracował ze spółką RAM Sp. z o.o., gdzie pełnił funkcje m.in. Kierownika Budowy oraz Dyrektora ds. produkcji. Następnie w latach 2002 - 2016 Pan Mikołajczyk był związany zawodowo z Grupą Turret Development, gdzie zajmował m.in. stanowisko Project Managera, Kierownika Budowy oraz Dyrektora Technicznego oraz brał udział w przygotowaniu i realizacji dużych inwestycji deweloperskich. W okresie VII 2016 - II 2017 współpracował z Grupą Home Invest jako Dyrektor ds. Inwestycji. Od IV 2016 związany z Grupą Unibep - jako Dyrektor Rynku w Unidevelopment S.A., gdzie do jego obowiązków należało m.in. przygotowanie koncepcji inwestycji Nowy Wacyn w Radomiu.
 
Ponadto Krzysztof Mikołajczyk doradzał w sprawach inwestycyjnych i budowlanych, działał jako kierownik kontraktu, inspektor nadzoru na zlecenie inwestorów prywatnych - w latach 2006 - 2017 na rzecz Piekarni Lubaszka Sp. z o.o., w okresie X 2014 - V 2016 na rzecz MGM Facere Sp. z o.o. oraz w latach 2015-2018 na rzecz Apartamenty Zdrowie Sp. z o.o.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl