• SwipBox podbija grecki e-commerce.
  • Skroutz wybrał automaty od SwipBox, które nie potrzebują zasilania i internetu.
  • Za produkcję automatów Infinity odpowiada duńska firma technologiczna, SwipBox.

–  Jesteśmy przekonani, że oferta Skroutz Point pozwoli nam skalować usługi kurierskie, zminimalizować wysiłek instalacyjny oraz zwiększyć efektywność. Przed nami złożona procedura operacyjna, która w naszej opinii zostanie przyspieszona i zoptymalizowana dzięki automatom Infinity. Urządzenia są łatwe w konfiguracji oraz bardzo intuicyjne, dlatego wierzymy, że Grecy szybko przekonają się do nich – powiedział Stefanos Katsimpas, Business Director w Skroutz Last Mile.

– Nasza współpraca pokazuje, że na rynku jest miejsce na nowe inicjatywy oraz sposoby myślenia o pierwszej i ostatniej mili. Obsługujemy cały łańcuch dostaw, dlatego tym bardziej cieszy  nas fakt, że w ramach naszej kooperacji, będziemy działać wielopłaszczyznowo – dodał Nicki Schousboe, Senior Sales Manager w SwipBox.

Zewnętrzne automaty Infinity są obsługiwane za pomocą dedykowanej aplikacji poprzez łącze Bluetooth i nie wymagają podłączenia do prądu. Nie ma potrzeby korzystania z zewnętrznego źródła zasilania ani natychmiastowego połączenia z Internetem.