Kreatywne, innowacyjne, zaawansowane, skrojone na miarę przyszłości i oczekiwań rynku – takie rozwiązania chcemy promować i prezentować przed szefami największych firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych: deweloperów, inwestorów, zarządców i najemców.

Nie tworzymy tematycznych barier – udział w rywalizacji mogły zadeklarować zarówno start-upy, jak i firmy z doświadczeniem, tworzące innowacyjne rozwiązania mające zastosowanie w obiektach komercyjnych – biurowcach, hotelach, centrach handlowych, sklepach, magazynach i budynkach użyteczności publicznej.

Autorzy najlepszych rozwiązań - wybranych na podstawie głosowania na propertynews.pl, propertydesign.pl i housemarket.pl oraz głosów Jury - zostaną nagrodzeni podczas Gali Prime Property Prize 2019, będącej podsumowaniem pierwszego dnia wydarzenia Property Forum 2019.

W pierwszej edycji wydarzenia zwyciężyły rozwiązania ProperGateShareSpace i Ada. Z kolei w ścisłym gronie finalistów znaleźli się też: Bot-asystent sklepowy, Connected by Skanska, GetAnna, Indoorway, Parkanizer Share, Pragmasoft oraz Whirla Smart Office.

Zobacz relację z pierwszej edycji PropTech Festivalu.