Organizatorem konkursu PropTech Festival jest Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości SA, wydawca serwisów PropertyNews.pl, PropertyDesign.pl, Housemarket.pl.

PropTech Festival to wydarzenie towarzyszące Property Forum 2022, skierowane do twórców innowacyjnych technologii dla nieruchomości: biur, centrów handlowych, magazynów, hoteli czy inwestycji mieszkaniowych. Kreatywne, innowacyjne, zaawansowane, skrojone na miarę przyszłości i oczekiwań rynku – takie rozwiązania chcemy promować i prezentować przed szefami największych firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych: deweloperów, inwestorów, zarządców i najemców.

Proptech Festival 2022 - dla kogo?

Nie tworzymy tematycznych barier – udział w rywalizacji mogą zadeklarować zarówno start-upy, jak i firmy z doświadczeniem, tworzące innowacyjne rozwiązania mające zastosowanie w obiektach komercyjnych – biurowcach, hotelach, centrach handlowych, sklepach, magazynach czy budynkach użyteczności publicznej.

Co zyskasz?

Współpracę i kontakty z szefami i przedstawicielami największych firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce: deweloperami, inwestorami, zarządcami i najemcami.

Okazję do zaprezentowania swoich rozwiązań podczas największej konferencji dla rynku nieruchomości komercyjnych w regionie – Property Forum 2022 oraz promocję na portalach PropertyNews.pl, PropertyDesign.pl i Housemarket.pl i w mediach społecznościowych.

Harmonogram konkursu

Zgłoszenia były przyjmowane poprzez formularz zgłoszeniowy. Termin nadsyłania zgłoszeń upłynął 30 czerwca 2022 r. Do zgłoszenia należało dołączyć maksymalnie 4 zdjęcia, wysyłając je na adres e-mail: nagrody@propertynews.pl. Maksymalny rozmiar maila nie mógł przekroczyć 10 MB.

Redakcja portali PropertyNews.pl, PropertyDesign.pl, Housemarket.pl wraz z Jury wybiera 10 najciekawszych zgłoszeń, które zostaną ogłoszone na portalach do 11 lipca 2022 r.

Następnie odbędzie się głosowanie Czytelników portali Propertynews.pl, Propertydesign.pl, Housemarket.pl, które potrwa do 31 sierpnia 2022.

Kolejny etap to prezentacje najlepszych rozwiązań – 19 września 2022, w trakcie Property Forum 2022 i wybór zwycięzców – na podstawie głosów Jury i głosowania na portalach.

Wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej Gali Property Forum 2022 – 19 września 2022.

POZNAJ REGULAMIN KONKURSU KLIKAJĄC PONIŻEJ: