• Alter Investment, jako deweloper gruntowy, łączy projekty z gruntami tworząc szczęśliwe miasto.
  • Przez 8 lat działalności przygotowała projekty o wartości ponad 850 mln zł.
  • Zgodnie z przyjętą strategią Alter Investment rozbudowuje swój bank ziemi.

Alter Investment to prężnie działający deweloper gruntowy z wieloletnim doświadczeniem w branży. Nabywa nieruchomości, a następnie przygotowuje dla nich projekty zabudowy i sprzedaje wraz z uzyskanym pozwoleniem na budowę.

Nowy grunt w portfelu

Obecnie zespół przygotowuje plan podziału nieruchomości wraz z koncepcją zabudowy. Na razie spółka nie podaje wielu szczegółów, poza tym, że nieruchomość znajduje się zaledwie 30 km od Gdańska, a planowana jest zabudowa jednorodzinna otoczona zielenią.

Planujemy przygotowanie wyjątkowego projektu zespołu zabudowy jednorodzinnej, wykorzystującego walory otoczenia przyrodniczego. Komfort przyszłych mieszkańców jest dla nas priorytetem, dlatego stawiamy na przemyślaną, funkcjonalną zabudowę, bazującą na naszych sprawdzonych rozwiązaniach - mówi Adam Błaszczyk, kierownik ds. przygotowania inwestycji w Alter Investment.

Alter Investment chce zwiększyć skalę

Spółka prowadzi kolejne analizy i poszukuje gruntów do zakupu zgodnie z planami zwiększenia skali swojej działalności.

Widzimy duży potencjał dla zabudowy jednorodzinnej lokalizowanej 30-40 minut od centrum miasta, jako alternatywę do mieszkania w mieście. Dużym atutem przy wyborze tej nieruchomości była też duża ilość zieleni, w którą planujemy wpleść zabudowę zostawiając jak najwięcej obecnego drzewostanu oraz krzewów - mówi Damian Tomasik, twórca Alter Investment.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl