• Alter Investment, jako deweloper gruntowy, łączy projekty z gruntami tworząc szczęśliwe miasto.
  • Przez 8 lat działalności firma przygotowała projekty o wartości ponad 850 mln zł.
  • Spółka w tym tygodniu podpisała kolejne dwie umowy przedwstępne sprzedaży gruntów.

Pierwsza z umów będących przedmiotem transakcji dotyczy projektu przy ulicy Otomińskiej w Gdańsku. Działka o powierzchni 811 mkw. z przeznaczeniem na cele zabudowy mieszkaniowej ekstensywnej  trafi w ręce nowych właścicieli do 31 października 2023.

Zakup realizowany jest przez osoby fizyczne.

Druga umowa  obejmuje nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Pomlewo. mat.pras.
Druga umowa obejmuje nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Pomlewo. mat.pras.

Druga umowa  obejmuje nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Pomlewo. Grunt o powierzchni 9059 mkw. przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną przejdzie na własność  nabywcy do 31 marca 2024 roku.

 

Alter Investment zakłada realizację tego projektu wspólnie z nowym właścicielem w formule joint venture.

Rośnie popyt na grunty budowlane

- W ostatnich miesiącach obserwujemy wzmożony ruch klientów poszukujących gruntów budowlanych. Większość posiadanych przez nas aktualnie nieruchomości  jest  w trakcie żmudnego procesu uzyskiwania uzgodnień oraz pozwoleń na budowę. Tym niemniej, jeden z wystawionych gruntów, w atrakcyjnej lokalizacji w Gdańsku, posiada już pozwolenie na budowę  budynków wielorodzinnych z lokalem usługowym. Skierowaliśmy go  ponownie do sprzedaży po niewykonaniu umowy przedwstępnej przez kupującego – mówi Damian Tomasik twórca Alter Investment.

Damian Tomasik twórca Alter Investment. mat.pras.
Damian Tomasik twórca Alter Investment. mat.pras.

Mimo że w ofercie  jest dopiero od trzech tygodni, prowadzimy już zaawansowane rozmowy w kierunku sprzedaży – dodaje Damian Tomasik.

Alter Investment to prężnie działająca spółka akcyjna zajmująca się zwiększaniem wartości nabywanych gruntów poprzez kompleksowe przygotowywanie do procesu budowlanego, łącznie z opracowywaniem koncepcji architektonicznej, projektowaniem architektoniczno-budowlanym, uzyskiwaniem wszystkich uzgodnień i decyzji administracyjnych oraz ostatecznych pozwoleń na budowę. 

 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl