Teren inwestycyjny oferuje Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Teren w przeszłości otrzymał patronat PSSE, czyli rekomendację terenu o dużym potencjale inwestycyjnym. Niewątpliwie jego atutem jest wielkość i odpowiednie przeznaczenie pod przemysł i usługi. Bliskość drogi szybkiego ruchu spowodowała, że tereny te są coraz częściej obiektem zainteresowania wśród potencjalnych inwestorów.

Kolejnym atutem jest również przychylność i otwartość władz Szubina, które ułatwiają procedowanie wszelkich formalności. Właścicielem terenu jest Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, jednak ze względu na przeznaczenie grunt pod przemysł i usługi ułatwione jest tam lokowanie działalności produkcyjnych. Wydane już dwie decyzje o wsparciu są początkiem dalszego rozwoju tego obszaru pod kątem nowych inwestycji.

W najbliższym czasie inwestycję rozpoczną tutaj dwie firmy: ekspert w zakresie logistyki żywności chłodzonej i związanych z nią usług oraz producent paralotni, uprzęży i osprzętu paralotniowego. Aktualnie prowadzone są rozmowy z kolejnymi przedsiębiorstwami zainteresowanymi inwestycjami na tym terenie.

Specyfikacja terenu inwestycyjnego:
• wysokość zabudowy: 30 m;
• odległość od drogi krajowej nr 5: 0,3 km;
• woda na terenie działki: 100 m od granicy terenu;
• sieć elektryczna: 500 m od granicy terenu;
• gaz i kanalizacja: 800 m od granicy terenu.

Więcej informacji w ogłoszeniu w serwisie Propertystock.pl: Teren inwestycyjny Kowalewo, k. Szubina

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl