Jak czytamy w ogłoszeniu, nieruchomość położona jest w początkowym odcinku ul. Worcella dochodzącej do ul. Jana Kazimierza. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowi osiedle wielorodzinne, budynek biurowy, pojedyncze zabudowania mieszkaniowe i biurowe oraz tereny niezabudowane i kolejowe.

Nieruchomość usytuowana w Warszawie, w dzielnicy Wola, w obszarze Odolan. Atutem dzielnicy jest stosunkowo dobrze rozwinięta komunikacja publiczna. W niedużej odległości znajdują się przystanki obsługujące linie autobusowe oraz tramwajowe.

Zgodnie z obowiązującym „Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego m.st. Warszawy” przedmiotowa nieruchomość położona jest w strefie miejskiej (M1).20 – rozwój terenów o przewadze zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.

Aukcja odbędzie się w dniu 01.06.2023 roku.

Cena wywoławcza za grunt wystawiany na sprzedaż przez Pocztę wynosi 140 mln zł. Oferowana nieruchomość ma powierzchnię 33875 mkw.

Więcej informacji w ogłoszeniu w serwisie Propertystock.pl: Poczta Polska sprzedaje nieruchomość w centrum Warszawy. Cena to 140 mln zł

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl