• Tereny inwestycyjne na osiedlu na Skarpie w Toruniu poszły pod młotek 30 listopada 2022. 
  • Chodzi o działki zlokalizowane we wschodniej części Torunia, przy ul. Suleckiego 1, Konstytucji 3 Maja, Przy Skarpie 11.
  • Ta część miasta jest doskonałe skomunikowana z DK nr 10 w kierunku Warszawy oraz autostradą A1.

W przetargu organizowanym przez Wydział Gospodarki Nieruchomościami UM sprzedane zostały tereny w rejonie ulic Suleckiego, Konstytucji 3 Maja, Przy Skarpie.

Nieruchomość o powierzchni 3517 mkw. przy Konstytucji 3 Maja i  Przy Skarpie 11 wylicytowała spółka Serwis Cuk za kwotę 2,960 mln zł. Drugi z terenów wystawionych do sprzedaży kupiła spółka z Grupy ARD za kwotę 4,1 mln zł. Obie firmy deklarują budowę na tych nieruchomościach budynków usługowych.

Działki zlokalizowane są we wschodniej części Torunia, są doskonałe skomunikowane z DK nr 10 w kierunku Warszawy oraz autostradą A1. W sąsiedztwie znajdują się obiekty usługowo – handlowe i  zabudowa wielorodzinna.

Teren jest niezabudowany i niezagospodarowany. W granicach działek istniej uzbrojenie w sieć elektroenergetyczną, wodociągową, ciepłowniczą, kanalizacyjną, teletechniczną, gazową.

Na terenie działki przy ul. Suleckiego 1 był dotychczas zlokalizowany parking zlikwidowany w 2019 r. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do dróg publicznych – ulic Przy Skarpie i Konstytucji 3 Maja.    

Na terenie działki przy ul. Przy Skarpie 11, w jej południowej części zlokalizowany jest aktualnie tymczasowy parking z płyt betonowych. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej – ulicy Przy Skarpie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl