• Alter Investment, jako deweloper gruntowy, łączy projekty z gruntami tworząc szczęśliwe miasto.
  • Przez 8 lat działalności przygotowała projekty o wartości ponad 850 mln zł.
  • Zgodnie z przyjętą strategią Alter Investment rozbudowuje swój bank ziemi.

Damian Tomasik, twórca Alter Investment w rozmowie z PropertyNews.pl mówi o trzech obszarach zwiększania skali oraz o planach spółki na najbliższe miesiące, postępach w procesie przejęcia trójmiejskiego dewelopera oraz rozwoju własnej deweloperki. 

Aktualnie Alter Investment skupia się na rozbudowie banku ziemi i przygotowaniu projektów dla innych deweloperów. Gdańska firma rozważa jednak nowe kierunki rozwoju. 

- Pod względem przygotowania gruntów pod nieruchomości z poszczególnych sektorów mamy już doświadczenie na rynku akademików, PRS, budynków wielorodzinnych i domów  - mówi Damian Tomasik. 

Już wkrótce "zadebiutujemy" na rynku handlowym - kupiliśmy grunt pod nową inwestycję przy jednej z głównych ulic Gdańska. Mocno przyglądamy się również logistyce - mówi twórca Alter Investment.

W związku z intensywnym rozwojem działalności Alter Investment rozbudowuje własny zespół projektantów w Dziale Przygotowania Inwestycji i aktualnie rekrutuje pracowników na stanowisko architektki lub architekta.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl