PARTNERZY PORTALU

Budynki w dobie pandemii: jak zwiększyć bezpieczeństwo w miejscu pracy?

Budynki w dobie pandemii: jak zwiększyć bezpieczeństwo w miejscu pracy?
Fot. Techmark
  • Autor: Artykuł promocyjny dostarczony przez firmę Techmark
  • Dodano: 13 lis 2020 10:35

W dobie zagrożenia COVID-19, firmy i obiekty użytku publicznego muszą sprostać wielu ograniczeniom i wymogom sanitarnym. Wiąże się to z koniecznością wyposażania przestrzeni w meble lub elementy odpowiednio dostosowane do nowych wytycznych, które zwiększają bezpieczeństwo w miejscu pracy. Firma Techmark oferuje innowacyjne produkty i funkcjonalne rozwiązania dostosowane do wymogów czasów pandemii.

  • Autor: Artykuł promocyjny dostarczony przez firmę Techmark
  • Dodano: 13 lis 2020 10:35

Liczne restrykcje mają coraz większy wpływ na funkcjonowanie zakładów pracy, jak również kształtują nowe postawy i zachowania wśród ludzi. Rośnie świadomość zagrożeń dla zdrowia spowodowanych niezapewnianiem wystarczającej higieny otoczenia. To pracodawca odpowiada za zapewnienie pracownikom odpowiednich warunków pracy, które gwarantują ograniczenie ryzyka zakażenia wieloma groźnymi drobnoustrojami, m.in. wirusem COVID-19. Z tego względu poszukiwane są rozwiązania mające zapewnić większe bezpieczeństwo w przestrzeniach publicznych.

Firma Techmark oferuje innowacyjne produkty i funkcjonalne rozwiązania, których celem jest  zwiększenie bezpieczeństwa i higieny naszego otoczenia. Są one odpowiedzią na aktualną sytuację zagrożenia epidemiologicznego i sprawdzą się nawet w obiektach o podwyższonym reżimie sanitarnym.

Biura do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wielofunkcyjne słupki i moduły do konfiguracji zamiast tradycyjnych stojaków do dezynfekcji

Słupek TECHPOST daje znacznie więcej możliwości niż tradycyjny stojak to dezynfekcji. Jest to produkt niezwykle uniwersalny, dzięki różnorodnym rozwiązaniom modułowym umożliwia dostosowanie go do stale zmieniających się potrzeb. To użytkownik decyduje, w ile i jakie elementy wyposażyć słupek, po której stronie je zamontować i na jakiej wysokości.

Łatwa i szybka wymienność modułów sprawia, że z dnia na dzień można zmieniać przeznaczenie wielofunkcyjnego słupka TECHPOST  Stojak pełniący funkcję stacji do dezynfekcji,  z łatwością można zmienić w potykacz do ulotek, tablicę informacyjną, wieszak na ubrania, skrzynkę na listy, a nawet kilka z tych opcji jednocześnie.

Wielorakie możliwości, jakie daje słupek TECHPOST sprawiają, że sprawdzi się on idealnie w firmach, halach produkcyjnych, instytucjach publicznych, kinach czy centrach handlowych.

Więcej informacji o słupkach TECHPOST znajdziesz pod linkiem: https://techmark.com.pl/meble/skrzynki-i-slupki-wielofunkcyjne-techpost/wielofunkcyjne-slupki-techpost/

Brak konieczności bezpośredniego kontaktu z kurierem

Skrzynki na paczki TECHPOST umożliwiające bezpieczne doręczanie i przechowywanie przesyłek nawet podczas naszej nieobecności. Skrzynka zapewnia wystarczającą przestrzeń do składowania w niej nawet kilku paczek i to bez konieczności  bezpośredniego kontaktowania się z kurierem.  Niewątpliwym jej atutem jest również to, iż to użytkownik decyduje, jak długo chce przechowywać i kiedy chce odebrać z niej przesyłki.

Skrzynka TECHPOST chroni paczki przed kradzieżą oraz odbiorem przez osoby nieuprawnione, jak również zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Wykonywana jest w kilku wymiarach.

Więcej informacji o skrzynkach TECHPOST znajdziesz pod linkiem: https://techmark.com.pl/meble/skrzynki-i-slupki-wielofunkcyjne-techpost/skrzynki-na-paczki-techpost/

Skrytki z lampą do skutecznej dezynfekcji

Pragnąc zapewnić łatwą i skuteczną metodę dezynfekcji, Techmark w swoich meblach wykorzystuje światło ultrafioletowe, które zapewnia skuteczne właściwości odkażające.

Meble TECHCODE z technologią RFID mogą być wyposażone w skrytki z lampami UV-C, które skutecznie unieszkodliwiają różnego typu wirusy i bakterie.

Naświetlanie światłem UV-C przedmiotów umieszczonych wewnątrz skrytki efektywnie likwiduje szkodliwe mikroorganizmy. Dezynfekcja odbywa się w sposób bardzo prosty, bez użycia dodatkowych chemicznych preparatów dezynfekujących.

Powłoka antymikrobiologiczna

Każdy mebel produkowany przez Techmark może zostać pokryty specjalną powłoką antymikrobiologiczną. Zapewnia ona trwałą i skuteczną ochronę przed skażeniem oraz stanowi ona idealne dopełnienie standardowych czynności dezynfekcyjnych. Wykorzystana w powłoce technologia zapobiega rozwojowi i rozprzestrzenianiu się niebezpiecznych mikroorganizmów. Znacznie zwiększa to poziom bezpieczeństwa podczas użytkowania przestrzeni publicznych i ogólnodostępnych tj. biura, urzędy, szkoły, szatnie, hale produkcyjne, supermarkety czy inne często uczęszczane miejsca.

Proponowane przez Techmark rozwiązania zwiększają bezpieczeństwo i ułatwiają zachowanie  higienicznych warunków otoczenia, w którym przebywamy.

Wszystkie wyroby produkowane przez Techmark można dostosować do indywidualnych potrzeb Klienta. Niebawem w ofercie Techmarku pojawią się również szafy skrytkowe umożliwiające bezkontaktowe przekazywanie przesyłek za pomocą aplikacji na telefon lub kodu przez 24 h/ dobę.

Więcej na:

https://techmark.com.pl/


WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)


Nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.239.4.127
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!